Aktuality

 

Okurková sezóna již klepe na dveře a my chceme jak letní volno tak vám všem vyjít vstříc, takže celodenní otvíračky budou v létě jen výjimečně.

BUDEME UPŘEDNOSTŇOVAT SKUPINKY NA OBJEDNÁNÍ.

JE TO LEPŠÍ JAK PRO NÁVŠTĚVNÍKY TAK PRO NÁS 😉

TAK SE NEBOJTE 📞ZAVOLAT I V TÝDNU A DOMLUVIT SI SOUKROMOU PROHLÍDKU V KLIDU, POHODĚ A BEZ RUŠENÍ 💪👌 Třebas si i něco osahat a vyzkoušet )

TĚŠÍME SE NA VÁS.🤟🤟

 

Protože nám do muzea zatéká, tak padlo rozhodnutí zastřešit stávající objekt. Pomůžeme si tím k odstranění zatékání a tím pádem i zvýšené vlhkosti, která nedělá dobře exponátům. No a dále nám samozřejmě přibude další patro, které již nutně potřebujeme.

CELÉ DRUHÉ PATRO CHCEME VĚNOVAT VÝCHODNÍ FRONTĚ , SOVĚTSKÉ ARMÁDĚ A TAKÉ NAŠIM ČECHOSLOVÁKŮM V ZAHRANIČÍ.

Spodní patro by zůstalo pro armádů Třetí říše a západní frontu .

  Bohužel vše jsem doposud hradil z vlastních financí, které již došly... To je největší současná brzda mého projektu. Rozpočet je zhruba 400.000,- Kč, pokud to opět jako doposud zrealizujeme sami dva tak jsme zhruba na 250.000,- Kč +- 

Bohužel  krize COVID19 nám narušila veškeré plány díky zrušeným akcím k oslavám 75.výročí ukončení 2.světové války. Pro nás bohužel jakákoliv podpora zhůra neexistuje.. 

TÍMTO PROSÍME POKUD BY NĚKDO CHTĚL POMOCI SPONZORSKÝM DAREM AŤ JIŽ PENĚZI ČI MATERIÁLEM ČI DŘEVEM NA TOPENÍ KTERÉ NÁM TAKÉ JIŽ VELICE RYCHLE DOCHÁZÍ (musíme udržovat stále teplotu okolo 20 stupňů). Tak se nám prosím ozvěte ;-) 

Kdyby jste nás chtěli  popřípadě podpořit, zde je náš transparentní účet vedený u Moneta bank 

229875358/0600